Koncepcja

Projekt

Realizacja

Kim jesteśmy

Firma Sal Tech-electro Automatyka Przemysłowa pod własną marką działa na rynku od 2014 roku. Firma powstała z pasji oraz wieloletniego doświadczenia w usprawnianiu procesów produkcyjnych. Dzięki nabytej wiedzy możemy sprostać wymaganiom jakie stawia dzisiejszy rynek procesom automatyzacji.Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby jakie mają klienci. A w dzisiejszych czasach potrzeby te są uwarunkowane usprawnianiem technologii produkcji aby móc być konkurencyjnym na rynku – dlatego właśnie automatyka jest kluczowym elementem w dzisiejszych firmach.

Zapraszamy do współpracy.

Wojciech Salewicz

Budowa, modernizacja urządzeń, maszyn oraz linii produkcyjnych

Zajmujemy się budową nowych urządzeń, maszyn jednakże również często podejmujemy się wykonaniem modernizacji starszych maszyn. Po wymianie sterowania, obwodów bezpieczeństwa, kluczowych elementów napędowych, dzięki swej konstrukcji maszyny takie mogą znakomicie działać jeszcze przez wiele lat.

Projektowanie, montaż szaf sterowniczych.

Wykonujemy projekty szaf sterowniczych według zapotrzebowania. Począwszy od małych układów sterowniczych skończywszy na zaawansowanych systemach złożonych z rozbudowanych systemów sterowników programowalnych. Nie ograniczamy się w żaden sposób nad wykorzystaniem jednej marki produktów przy projektowaniu, montażu. Staramy się wykonać instalację z podzespołów znanych klientowi ewentualnie dobieramy najlepsze do danej aplikacji.

Programowanie PLC, paneli operatorskich

Programowanie PLC, paneli operatorskich wiodących firm: SIEMENS, MITSUBISHI, FANUC, B&R. Jednakże na potrzeby aplikacji nasi programiści są w stanie zapoznać się układami sterowania innych firm

Wsparcie Utrzymania Ruchu

Wsparcie Utrzymania Ruchu przy naprawie, diagnostyce urządzeń oraz maszyn

Optymalizacja zużycia energii elektrycznej w przedsiębiorstwie.

Jest to nowość w naszej ofercie. W dzisiejszym czasie przedsiębiorcy starają się szukać oszczędności w produkcji aby móc sprzedawać taniej swoje produkty i tu wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom dzięki zastosowaniu najnowszych podzespołów automatyki.

Skuteczności
0 %
Kompetencji
0 %
Satysfakcji
0 %